باکس گل رز نیلگون

باکس گل رز نیلگون

باکس گل رز نیلگون

از $‎58.95
موجودی: موجود

خرید آنلاین باکس گل رز نیلگون که یک باکس زیبا شامل گل های رنگارنگ رز هلندی، گل رز مینیاتوری و گل عروس است که به زیباترین شکل در باکس گلی شیک کنار هم چیده شده‌اند، بهترین گزینه برای غافلگیر کردن عزیزانتان از راه دور است . در این باکس، گل های رز هلندی که از محبوب ترین گل ها در دنیاست در رنگ های مختلف و با بهترین کیفیت تهیه و درون آن به زیبایی قرار گرفته است. قطعا سفارش آنلاین باکس گل رز نیلگون با گل رز های رنگارنگ شما را در دید مخاطبتان فردی لاکچری و خوش سلیقه جلوه می دهد. همچنین گل رز مینیاتوری یا گل رز چینی، به گل هایی رز کوچکی گفته می شود که برای تزیین باکس ها، سبد ها و یا دسته های گل ها مورد استفاده قرار می گیرد. گل عروس، ژیپسوفیلا و یا نفس کودک با برگ های نیزه ای و گل های بیشمار عمدتا به رنگ سفید که عموما برای شلوغ تر و زیباتر کردن سبد گل و یا دسته گل ها استفاده می شود. ترکیب رنگ سفید گل عروس با رز های رنگارنگ همچنین رز های کوچک مینیاتوری یک سبد شیک و لوکس را به وجود آورده است. در صورتی که مراسم خاصی مانند تولد، عروسی، نامزدی، خواستگاری مراسم فاراغ التحصیلی و یا حتی قصد تقدیر و تشکر از دوستی را دارید قطعا باکس گلی مانند باکس گل رز نیلگون مخاطب تان را سورپرایز خواهد کرد.

جزئیات
ابعاد این باکس گل حدود قطر 25 سانتی متر و ارتفاع 25 سانتی متر میباشد. این باکس گل شامل رز هلندی، گل رز مینیاتوری و گل عروس می باشد. همراه این محصول پیام شما نیز به صورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود. با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد. در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری
جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آب رسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال
گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل رز نیلگون