سبد گل و بادکنک لیا

سبد گل و بادکنک لیا

سبد گل و بادکنک لیا

از $‎48.95
موجودی: موجود

سفارش آنلاین سبد گل و بادکنک لیا هدیه ای ارزنده برای سورپرایز کردن عزیزان تان در تولد های آن ها است. این سبد گل جذاب شامل گل های رز مینیاتوری، لیسیانتوس، قلم فور، آلسترومریا و ورونیکا است. با سفارش آنلاین سبد گل و بادکنک لیا سبدی با گل های رنگارنگ در انواع مراسم ها مانند تبریک نامزدی و عروسی، تشکر از عزیزان، اولین دیدار عاشقانه، افتتاحیه یک مکانی جدید، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی و سالگرد ازدواج و یا آشنایی، عزیزان تان را از راه دور خوشحال کنید. این سبد گل به خاطر تنوع گل ها هم چنین استفاده از بادکنک، تبدیل به یک آیتم زیبا و جذاب برای پیشکش به هر آنکس که عاشقش هستید شده است. به علاوه به خاطر چیدمان و نوع گل ها همچنین سبد حصیری آن تلفیقی از یک محصول مدرن و سنتی است. اگر از عزیزی دور هستید و می خواهید از راه دور رفع دلتنگی کنید ارسال این سبد گل شما را به مقصودتان می رساند. همچنین اگر به تازگی فرزندی در خانواده شما به دنیا آمده و می خواهید جهت عرض شادباش به پدر و مادرش هدیه ای برای آن ها ارسال کنید قطعا سبد گلی خوش رنگ همراه بادکنک شادی آنان را دوچندان خواهد کرد.

جزئیات
ارتفاع حدودی سبد به همراه گل 50 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های رز مینیاتوری، لیسیانتوس، قلم فور، آلسترومریا و ورونیکا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری
جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال
گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل و بادکنک لیا