پک آرایشی پنج تکه رنگ زیبایی

پک آرایشی پنج تکه رنگ زیبایی

پک آرایشی پنج تکه رنگ زیبایی

از $‎359,019.95
موجودی: موجود

پک آرایشی پنج تکه رنگ زیبایی، شامل یک عدد BB کرم، یک عدد پودرفکیس، یک عدد سایه چشم مایع اکلیلی، یک عدد رژ لب قرمز تیره خوشرنگ، و یک عدد پد قارچی بسیار نرم، خوش دست و مناسب برای پخش مواد آرایشی و جذب چربی آزاد آن است. پس با سفارش آنلاین پک آرایشی پنج تکه رنگ زیبایی، در واقع در یک پک پنج محصول فوق العاده برای بانوی دلخواه خود ارسال می کنید BB .کرم ها مواد آرایشی هستند که علاوه بر قدرت پوشانندگی کرم پودر، حاوی مرطوب کننده، ضد آفتاب و کانسیلر است. همچنین پودر فیکس برای ماندگار کردن آرایش با خاصیت ضد تعریق و ضد براقی بعد از اتمام آرایش استفاده می شود. علاوه بر همه این ها یک عدد رژلب قرمز تیره و خوشرنگ مناسب هر بانوی زیبا پسندی همراه پک ارسال می گردد. آیتم دیگر موجود در این پک آرایشی سایه چشم مایع اکلیلی است که مناسب آرایش شب می باشد تا جلوه چشم ها را در تاریکی دوچندان کند. پس اگر قصد دارید مادر، همسر، دختر، و یا عشق خود را در روزی خاصی و یا حتی بدون بهانه شاد کنید سفارش آنلاین پک آرایشی پنج تکه رنگ زیبایی، شما را به هدفتان می رساند.

جزئیات
باکس این محصول به طول 19، عرض 18 و ارتفاع 6 میباشد. پک آرایشی پنج تکه رنگ زیبایی، شامل یک عدد BB کرم، یک عدد پودر فیکس، یک عدد سایه چشم مایع اکلیلی، یک عدد رژ لب قرمز تیره خوش رنگ و یک عدد پد قارچی می باشد. همراه این محصول پیام شما نیز به صورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.

شرایط نگهداری
در جای خشک و خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال
سفارش شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:پک آرایشی پنج تکه رنگ زیبایی