پک گل و شکلات دیدار رویایی

پک گل و شکلات دیدار رویایی

پک گل و شکلات دیدار رویایی

از $‎84.95
موجودی: موجود

این باکس فوق العاده شامل یک شکلات قلبی فرمند، یک عدد بیسکویت بسیار خوشمزه ارئو، شکلاتI Love You ، شکلاتMarlboro، شکلاتcaptain black ، دو عدد شکلات کیت کت، یک نوشیدنی شامپاینی بدون الکل، یک شمع با تزیین طلایی، همچنین یک ماگ استارباکس است. همچنین علاوه بر همه این ها، گوشه ای از این باکس زیبا با گل های رز و آلسترومریا همچنین گل های ریز نقش قلم فور که فضای بین دیگر گل ها را پر کرده است مزین شده که علاوه بر جلوه متفاوت و زیبایی که به این جعبه بخشیده، فضا را با عطر خود خوشبو می کند. در واقع شما با خرید پک گل و شکلات دیدار رویایی، با یک تیر سه نشان می زنید! هم یک باکس گل زیبا تقدیم می کنید هم یک ماگ فوق العاده را هدیه می دهید و در نهایت با همه شکلات های موجود در این باکس کام مخاطبتان را شیرین کنید. همچنین با روشن کردن شمعی زیبا فضا را رویایی و عاشقانه کنید. پس اگر قصد دارید همسر، نامزد و عشق خود را از راه دور سورپرایز کنید قطعا سفارش آنلاین پک گل و شکلات دیدار رویایی بهترین انتخاب خواهد بود.

جزئیات
ابعاد این باکس حدود طول 60 سانتی متر و عرض 20 سانتی متر میباشد. این پک شامل یک شکلات قلبی فرمند، یک عدد بیسکویت بسیار خوشمزه ارئو، شکلاتI Love You ، شکلاتMarlboro، شکلاتcaptain black ، دو عدد شکلات کیت کت، یک نوشیدنی شامپاینی بدون الکل، یک شمع با تزیین طلایی، همچنین یک ماگ استارباکس می باشد. همراه این پک پیام شما نیز به صورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود. با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد. در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری
برای حفظ رطوبت گل ها اسفنج موجود در باکس را مرطوب نگه دارید.


نحوه ارسال
پک سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:پک گل و شکلات دیدار رویایی