پک گل و شکلات رویای رنگی

پک گل و شکلات رویای رنگی

پک گل و شکلات رویای رنگی

از $‎83.95
موجودی: موجود

این پک فوق العاده شامل یک عروسک خرس مهربان، یک بیسکویت خوشمزه اورئو، یک عدد شکلاتI Love You ، یک عدد شکلات captain black ، دو عدد شکلات کیت کت، تعدادی شکلات کوچک دیگر به همراه یک نوشیدنی شامپایین فاقد الکل، و دوعدد شمع، یکی با تزیین طلایی و دیگری با تزیین نقره ای است. همچنین در گوشه ای از این پکیج یک چیدمان زیبا از گل های رز، آلسترومریا و گل قلم فور وجود دارد که زیبایی دو چندانی به این باکس بخشیده است. شما با خرید پکیج گل و شکلات رویای رنگی، یک هدیه ای متفاوت تقدیم معشوقتان کنید. شما با خرید این پکیج فوق العاده با یک تیر سه نشان بزنید هم یک باکس گل تقدیم کنید هم یک عروسک خرسی هدیه بدهید هم با شکلات کام مخاطبتان را شیرین کنید. در این باکس دو عدد شمع بسیار زیبا و چشم نواز به همراه یک نوشیدنی شامپاینی وجود دارد که می تواند برای شما فضایی رمانتیک و عاشقانه ایجاد کند. قطعا خرید پک گل و شکلات رویای رنگی یک گزینه عالی برای روز ولنتاین و یا هر روز خاصی است که می خواهید عشقتان را غافل گیر کنید.

جزئیات
ابعاد این باکس حدود طول 60 سانتی متر و عرض 20 سانتی متر میباشد. این پک شامل یک عروسک خرس مهربان، یک بیسکویت خوشمزه اورئو، یک عدد شکلاتI Love You ، یک عدد شکلاتcaptain black ، دو عدد شکلات کیت کت، تعدادی شکلات کوچک دیگر به همراه یک نوشیدنی شامپایین فاقد الکل، و دوعدد شمع، یکی با تزیین طلایی و دیگری با تزیین نقره ای است. همراه این پک پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود. با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد. در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری
برای حفظ رطوبت گل ها اسفنج موجود در باکس را مرطوب نگه دارید.


نحوه ارسال
پک سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:پک گل و شکلات رویای رنگی