گلدان گل ارکیده نیل

گلدان گل ارکیده نیل

گلدان گل ارکیده نیل

از $‎46.95
موجودی: موجود

سفارش آنلاین گلدان گل ارکیده نیل هدیه ای بی نظیر با گل های شیک و لوکس ارکیده است که هر مخاطبی را هیجان زده می کند. اگر می خواهید در چشم عشق تان فردی خاص و خوش سلیقه جلوه کنید پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین گلدان گل ارکیده نیل است. این گلدان گل شامل گل های زیبا و جذاب ارکیده همراه با گل های هورتانسیا و ژیپسوفیلا یا عروس است. ارکیده با گل های خاص و جذاب یکی از بهترین و لوکس ترین گل ها در گل آرایی محسوب می شود همچنین گل های هورتانسیا با گل های کوچک و فراوان خود زیبایی این گلدان را دوچندان کرده است. در نهایت گل عروس که در صنعت گل آرایی بسیار کاربرد دارد. پس اگر در نظر دارید عزیزان خود را در یکی از مناسبت های تولد، نامزدی، عروسی، به دنیا آمدن نوزاد، عیادت از بیمار، و حتی خواستگاری از بانوی محبوب تان و یا در اولین دیدار عاشقانه همچنین سالگرد ازدواج و یا آشنایی سورپرایز کنید این گلدان گل شما را به مقصودتان می رساند. به علاوه اگر به تازگی یکی از نزدیکان شما یک دفتر کار یا فروشگاهی تاسیس کرده همچنین برای افتتاحیه نمایشگاه، این گلدان زیبا بهترین هدیه برای عرض تبریک به او خواهد بود.

جزئیات
ارتفاع حدودی این گلدان به همراه گل 40 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل گل های ارکیده، هورتانسیا و ژیپسوفیلا یا عروس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری
گلدان گل را در محلی خنک به دور از جریان مستقیم آب و هوایی خیلی سرد و گرم و نور مستقیم خورشید نگه دارید. برای آبرسانی بهتر به گل ها می توانید رطوبت موجود در اسفنج گلدان را بررسی کنید و در صورت نیاز سطح اسفنج را خیس کنید. از آب پاشی مستقیم به گل ها خودداری کنید.

نحوه ارسال
گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل ارکیده نیل