باکس گل چوبی سوین

باکس گل چوبی سوین

باکس گل چوبی سوین

از $‎79.95
موجودی: موجود

خرید آنلاین باکس گل چوبی سوین، با گل های رنگارنگ تابستانی، بهترین هدیه برای شاد کردن عزیزان تان از راه دور است. پس اگر دوست دارید در یک غافلگیری دوستان و آشنایان خود را هیجان زده کنید، سفارش آنلاین باکس گل چوبی سوین شما را در این کار یاری می کند. باکس گلی سفید با رنگ های بسیار جذاب، روشن و شاد هر مخاطبی را می تواند تحت تاثیر حسن سلیقه شما قرار دهد. این باکس گل شامل گل های رز هلندی در رنگ های بسیار زیبا، گل آنتریوم، گل رز مینیاتوری یا چینی، گل ارکیده، ورونیکا، قلم فور، لیسیانتوس، و در نهایت گل عروس یا ژیپسوفیلا است. درکنار همه این گل ها، پسته آبی هم قرار گرفته که زیبایی این باکس را چندین برابر کرده است. اگر می خواهید به خواستگاری دختر دلخواه تان بروید با بردن این باکس گل شیک که با گل های لوکس ارکیده تزیین شده است، قطعا جواب مثبت را برای شما به همراه خواهد داشت. به علاوه در دیگر مناسبت ها مثل سورپرایز تولد، تشکر از یک استاد و معلم، جشن فارغ التحصیلی، به دنیا آمدن قدم نورسیده، استقبال از عزیز سفر کرده، اولین دیدار عاشقانه، عیادت از بیمار و سالگرد ازدواج و یا آشنایی برای عزیزان خود ارسال کنید. همچنین اگر مراسم نامزدی یکی از نزدیکان شما است و به دلایلی نمی توانید در جشن اون شرکت کنید می توانید با فرستادن این باکس گل شیک مراتب تبریک و شادی خود را به او اعلام نمایید.

جزئیات
ارتفاع حدودی باکس 30 سانتی متر و طول 35 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز هلندی، آنتریوم، رز مینیاتوری یا چینی، ارکیده، ورونیکا، قلم فور، لیسیانتوس، گل عروس یا ژیپسوفیلا و همچنین پسته دریایی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری
جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال
گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل چوبی سوین