تاج گل یک طبقه

تاج گل یک طبقه

تاج گل یک طبقه

از $‎106.95
موجودی: موجود
Next day delivery

این تاج گل شامل گل های زیبای گلایول، آنتریوم و لیلیوم می باشد که با هنرمندی اعضای تیم گل آرایی گل بازار آن چنان به صورت زیبایی آرایش شده و چیده می شوند که با ابهت و شکوهی توصیف ناپذیر هر چشمی خیره و محو تماشای آن می شود. شما می توانید با خرید آنلاین تاج گل یک طبقه  هم برای مراسم ترحیم و ختم و هم برای مراسم ازدواج، عقد و یا نامزدی عزیزانتان را از راه دور خوشحال کنید. بر اساس مناسبت شما، تیم گل آرایی گل بازار گل ها را متناسب با همان مناسبت، چیدمان و آرایش می کنند. به نحوی که گل های استفاده شده برای مراسم ترحیم  بیشتر به رنگ سفید و رنگ هایی که مناسب برای مراسم عزاداری و ترحیم هستند انتخاب شده  و در آخر با روبان های مشکی تزیین می شود. چنان چه این محصول را برای مراسم شادی و عقد و ازدواج و یا نامزدی انتخاب کنید رنک گل ها شادتر انتخاب شده و  گل های لیلیوم رنگی و آنتریوم های قرمز و رنگی در آن استفاده می شود و دست آخر با روبانی رنگی تزیین می شود. به دلیل ابعاد بزرگاین تاج گل، توسط ماشین های مخصوصی حمل و به درب منزل، تالار عروسی و یا مسجد و مجالس ترحیم توسط ما فرستاده می شوند. همچنین به دلیل مهم بودن ساعت تحویل در مراسمی همچون عروسی و عزا، گل فروشی گل بازار در همان ساعتی درخواستی شما این گل را ارسال خواهد کرد. در تهیه این محصول از اسفنج های مخصوصی استفاده کرده که باعث آب رسانی و تغذیه گل ها از آب می شوند تا در طول زمان مراسم گل ها تازه و شاداب بمانند. همچنین نام و پیام شما به صورت بسیار زیبایی بر روی این تاج گل قرار می گیرد. در صورتی که نمی توانید در مراسمی حضور داشته باشید و یا می خواهید حضور خودتان را در مراسم ترحیم و یا مراسم جشن و شادی پر رنگ تر جلوه دهید سفارش آنلاین تاج گل فوق پیشنهاد ما به شما است.

جزئیات گل
ارتفاع حدودی این تاج گل 2 متر می باشد .
تاج گل یک طبقه شامل گل های زیبای  گلایول، آنتریوم و لیلیوم می باشد.
همراه این گل پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد. در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری گل
برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج گل ها را بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید.

نحوه ارسال گل
گل های سفارشی شما توسط راننده های گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:تاج گل یک طبقه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط