تاج گل دو طبقه یگانه

تاج گل دو طبقه یگانه

تاج گل دو طبقه یگانه

از $‎217.95
موجودی: موجود

آنلاین خرید سبد گل خود را انجام دهید. چنان چه قصد دارید سفارش سبد گل بدهید و با سفارش اینترنتی گل عزیزی را شاد کنید فروشگاه اینترنتی گل بازار شما را در این راه یاری می دهد. اجازه دهید تا شما را بیشتر با این محصول آشنا کنیم.

تاج گل دو طبقه یگانه مناسب برای مجالس ترحیم، ختم و عزاداری است. چنان چه در غم از دست دادن عزیزی به سوگ نشسته اید و می خواهید با  ارسال تاج گل مراتب اندوه و ناراحتی خود را اعلام کنید خرید تاج گل فوق را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید به راحتی این محصول را سفارش دهید و آن را به درب منازل، مساجد و یا محل برگزاری عزا ارسال نمایید. از آن جایی که زمان بسیار اهمیت دارد و مجالس عزاداری در یک بازه ی زمانی خاصی در مساجد انجام می شود لذا ارسال این محصول در همان ساعتی که شما می خواهید انجام می شود. شما می توانید در هنگام ثبت سفارش زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید تا ما در همان زمان انتخابی شما تاج گل را برای عزیزانتان ارسال کنیم. نام شما و خانواده محترمتان و همچنین اگر پیام تسلیتی داشته باشید به صورت مخصوص در بالای تاج گل قرار می گیرد. ابهت این محصول به اندازه ای است که تمامی توجهات را به خود جلب می کند. به منظور طول عمر بیشتر گل های استفاده شده در این محصول و هم چنین تازه تر ماندن گل ها، اسفنج های مخصوصی در این محصول به کار رفته شده که وظیفه ی آب رسانی به گل ها را انجام می دهد. گل ها به صورت مخصوصی توسط تیم گل آرایی گل بازار در این اسفنج ها قرار می گیرند و از آب تغذیه می کنند. این اسفنج ها به گونه ای قرار گرفته اند که از روی گل ها قابل مشاهده نبوده و از زیبایی گل ها کم نخواهد کرد. چنان چه در راه دوری هستید و نمی توانید خودتان در مراسم از دست دادن عزیزی حضور داشته باشید نگران نباشید چرا که گل فروشی آنلاین گل بازار در کنار شماست. گل بازار با دست چین کردن تازه ترین گل ها، تنها به رضایت شما می اندیشد.
ارتفاع حدودی : 2 و نیم متر

شرایط و و ضوابط خرید سبد گل ترحیم

با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

ضمانت تازگی گل ها

گل بازار گسترده ترین و مطمئن ترین گل فروشی آنلاین در سراسر ایران، کیفیت و تازگی گل های انتخابی شما را ضمانت می کند. هر سفارش گل بعد از کنترل کیفیت توسط تیم کارشناسان گل بازار برای عزیزان شما ارسال می شود.

زبان گل ها

گاهی سخت است با جملات حرف خود را بیان کنیم؛ متخصصین گل آرایی ما در گل فروشی آنلاین گل بازار بهترین پیام رسان شما در سالگرد ازدواج، روز تولد، روز پدر و مادر، تبریک شب یلدا، روز ولنتاین، عید نوروز، روز دختر، روز پزشک و یا همدرد شما در مراسم ترحیم می باشد. با خرید گل و سفارش آنلاین گل بی بهانه عشق را به اطرافیان خود هدیه دهید.

ارسال فوری گل در سراسر ایران

فروشگاه اینترنتی گل بازار این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران و جهان درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران، گل بازار تجربه کنید.

گل هدیه ای به یاد ماندنی

با خرید اینترنتی گل و سفارش آنلاین جعبه گل، سبد گل، گلدان گل، تاج گل و یا یک هدیه و ارسال آن توسط گل فروشی آنلاین گل بازار در سراسر ایران و جهان برای آنان که دوستشان دارید، لحظات ماندگار خلق کنید.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:تاج گل دو طبقه یگانه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!