دسته گل رز سفید

دسته گل رز سفید

دسته گل رز سفید

امتیاز:
100 % of 100
از $‎14.95
موجودی: موجود
Next day delivery

اگر قصد خرید دسته گلی ساده ولی زیبا را دارید، پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین دسته گل رز سفید است. رز های سفید هلندی با داشتن عطر و بویی فوق العاده و ماندگار، فضای مراسم شما را عطر آگین و خوش بو می کند. رنگ سفید همواره و در تمامی زمان ها نماد پاکی، صداقت و خلوص نیت بوده و به راحتی می تواند بیانگر احساسات پاک و صادقانه شما به عزیزانتان باشد. همچنین می توانید این دسته گل در مراسم های ترحیم برای عرض تسیلیت همدردی با بستگان خود ارسال کنید تا مرهمی بر دل داغدارشان باشید.
 چنان چه در جستجوی هدیه ای مناسب و درخور برای عزیزانتان هستید، با ارسال یک دسته گل رز سفید شیک و کلاسیک از طریق گل بازار تداعی کننده شادی و زیبایی در ذهن مخاطب خود  باشید.
با سفارش آنلاین این گل هرکجای دنیا که هستید، اطرافیانتان را در هر کجا و هر زمان شاد کنید. همچنین در مراسمات و مناسبت های خاص با  تقدیم کردن این گل باعث فراهم اوردن لحظاتی خوش را برای آنان شوید.

جزئیات گل
ارتفاع حدودی این دسته گل زیبا 40 سانتی متر می باشد .
این دسته گل شامل گل های رز هلندی سفید است.
همراه این گل پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های مختلف گل بازار، برای ارسال گل های تازه و با کیفیت در تاریخ مورد نظر شما، تزیین و رنگ گل ها و گلدان ها و باکس ها ممکن است کمی با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری گل
جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال گل
گل های سفارشی شما توسط راننده های گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز سفید
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط