دسته گل رز و آچیلای دانژه

دسته گل رز و آچیلای دانژه

دسته گل رز و آچیلای دانژه

از $‎59.95
موجودی: در انبار موجود نیست

سفارش آنلاین دسته گل رز و آچیلای دانژه با چیدمانی جذاب قطعا یکی از شیک ترین و زیباترین هدیه هایی است که تا به حال به عزیزان خود داده اید. اگر تولدی در پیش دارید و میخواهید مخاطبی را سورپرایز کنید خرید دسته گل رز و آچیلای دانژه را فراموش نکنید. این دسته گل شامل گل های زیبای رز هلندی، گل آچیلا و گل ورونیکا است که به شکل زیبایی با کاغذهای رنگی ضد آب پیچیده شده است. گل رز هلندی که در این دسته گل به کار رفته از گل های رز مرغوب با رنگ های بسیار زیباست. گل رز هلندی بدلیل تنوع رنگی زیاد و ماندگاری بالا از محبوبیت زیادی برخوردار است. همچنین گل های آچیلا با گل های ریز نقش و فراوان در رنگ های جذاب که دسته گل را به یک هدیه ای متفاوت و لوکس تبدیل کرده است. به علاوه گل های ورونیکا که بصورت سنبله ای کوچک با گل های فراوان زینت بخش این دسته گل زیبا شده است. گل های آچیلا و ورونیکا فقط در فصول گرم سال یافت می شوند برای همین می توانید این دسته گل را در گرمای تابستان و بهار از راه دور تقدیم عزیزان و آشنایان خود کنید. این دسته گل بهترین پیشکش در مناسبت هایی همچون مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان و در نهایت عذر خواهی از یک عزیز رنجیده خاطر است.

جزئیات
ارتفاع حدودی دسته گل 35 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های رز هلندی، گل آچیلا و گل ورونیکا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری
جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال
گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز و آچیلای دانژه