سبد گل آمازون

سبد گل آمازون

سبد گل آمازون

از $‎57.95
موجودی: موجود
Next day delivery

سبد گل زیبای آمازون شامل سبدی با گل های لیلیوم، آنتریوم و رز می باشد. نحوه چیدمان این گل ها باعث خلق سبدی شیک، لوکس و دلربا گردیده است. گل های آنتریوم و لیلیوم به این سبد شکیل جلوه ی بسیار زیبایی و جذاب داده است. همچنین عطر و بوی این گل ها این سبد شگفت انگیز را به دریایی از عطر ها و رایحه های خوشبو و سرمست کننده تبدیل کرده است. که با قرار گرفتن در هر محیطی آنرا عطر آگین کرده و روح و جان آدمی را سرمست می کند. با خرید گل آنلاین آمازون عشق و علاقه را نثار کسانی که دوستشان دارید کنید. گل رز موجود در این سبد به همراه سایر گل های زیبای آن جلوه و شکوه این سبد گل را دو چندان کرده است. اسفنج های درون سبد عمل آبرسانی به گل ها را انجام می دهند و بدین صورت گل ها در تمام مدتی که در درون سبد هستند از آب تغذیه کرده و تازه و شاداب می مانند. بنابراین اگر در فکر خرید سبد گل زیبا هستید پیشنهاد ما سفارش آنلاین سبد گل آمازون است. سبد گل آمازون مناسب برای مراسم افتتاحیه، عیادت، خواستگاری یا برای مراسم عروسی و نامزدی می باشد. این سبد گل با جلوه و شکوهی فریبنده هر قلبی را به راحتی تسخیر می کند.

جزئیات گل
ارتفاع حدودی این سبد گل 80 سانتی متر و عرض آن 60 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های لیلیوم، آنتریوم و گل رز هلندی می باشد.
همراه این گل پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد. در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری گل
جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال گل
گل های سفارشی شما توسط راننده های گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل آمازون
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط