سبد گل اورانوس

سبد گل اورانوس

سبد گل اورانوس

از $‎25.95
موجودی: موجود
Next day delivery

سبد گل اورانوس سبد گل بسیار ساده و زیبایی است که شامل گل های لیلیوم، میخک و رز می باشد. چیدمان و نحوه ی قرار گرفتن این گل ها به گونه ای است که سبد گل بسیار زیبا و شکیلی را خلق کرده است. گل های زیبا و لوکس آنتریوم و لیلیوم جلوه ی بسیار زیبایی به سبد داده اند. عطر و بوی گل های رز و لیلیوم و همچنین آنتریوم این سبد شگفت انگیز را به دریایی از عطر ها و رایحه های خوشبو و سرمست کننده تبدیل کرده که با قرار گرفتن در هر محیطی آنرا عطر آگین کرده و روح و جان آدمی را سرمست می کند.  گل های رز موجود در این سبد گل نماد و سنبل عشق و علاقه هستند که شما با سفارش آنلاین سبد گل اورانوس، عشق و علاقه خود را نثار کسانی که دوستشان دارید کنید. گل رز موجود در این سبد به همراه سایر گل های زیبای آن جلوه و شکوه این سبد گل را می افزاید. گل های این سبد ساده و زیبا درون اسفنجی قرار می گیرند که تا با آبرسانی به آن ها، تامدت ها تازه و شاداب بمانند. این آبرسانی باعث ماندگاری و طول عمر بیشتر گل ها می شود.
 خرید سبد گل اورانوس مناسب برای مراسم افتتاحیه و یا برای مراسم عروسی و نامزدی می باشد. شما با خرید آنلاین سبد گل اورانوس عزیزانتان را به تجربه حسی متفاوت دعوت کنید.

جزئیات گل
ارتفاع حدودی این سبد گل 60 سانتی متر و عرض آن 55 سانتی متر است.
سبد گل اورانوس شامل گل های لیلیوم، رز و میخک می باشد.
همراه این گل پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد. در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری گل
جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال گل
گل های سفارشی شما توسط راننده های گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل اورانوس
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط