سبد گل ترحیم

سبد گل ترحیم

سبد گل ترحیم

از $‎45.95
موجودی: موجود
Next day delivery

سبد گل ترحیم مناسب برای مجالس ترحیم، ختم و عزاداری است. چنان چه در غم از دست دادن عزیزی به سوگ نشسته اید و می خواهید با  ارسال سبد گل مراتب اندوه و همدردی خود را اعلام کنید خرید سبد گل ترحیم پیشنهاد ما به شماست. این محصول شامل گل های گلایول و گل های فصل بوده به صورت زیبایی در کنار یکدیگر قرار می گیرند. شما می توانید به راحتی این محصول را سفارش دهید و آن را به درب منازل، مساجد و یا محل برگزاری عزا ارسال نمایید. از آن جایی که زمان بسیار اهمیت دارد و مجالس عزاداری در یک بازه ی زمانی خاصی در مساجد انجام می شود لذا ارسال این محصول در همان ساعتی که شما می خواهید انجام می شود. شما می توانید در هنگام ثبت سفارش زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید تا ما در همان زمان انتخابی شما سبد گل را برای عزیزانتان ارسال کنیم. همچنین پیام تسلیت همراه با نام شما به صورت مخصوص بر روی تاج گل درج می گردد. به منظور طول عمر بیشتر، با قرار گرفتن گل ها در اسفنج مخصوص عمل آب رسانی، جهت تازه و شاداب ماندن گل ها صورت می گیرد.چیدمان این سبد گل زیبا توسط تیم گل آرایی گل بازار با مهارت و تخصص تمام به زیبایی صورت می گیرد. چنان چه دور هستید و قادر به شرکت در مراسم از دست دادن عزیزان خود نمی باشیدمی توانید با سفارش آنلاین سبد گل ترحیم همدردی و اندوه خود را در غم از دست دادن آن عزیز ابراز نمایید.

جزئیات گل
ارتفاع حدودی این سبد به همراه گل 80 سانتی متر و عرض آن 1 متر و 30 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های لیلیوم و گل های فصل می باشد.
همراه این گل پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد. در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری گل
جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال گل
گل های سفارشی شما توسط راننده های گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل ترحیم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط