سبد گل لیلیوم و رز پاسارگاد

سبد گل لیلیوم و رز پاسارگاد

سبد گل لیلیوم و رز پاسارگاد

امتیاز:
100 % of 100
از $‎45.95
موجودی: موجود
Next day delivery

این سبد گل، شامل گل های رز سفید و مرغوب هلندی بوده که با چیدمانی زیبا و سحر آمیز در کنار گل های لیلیوم، سبد گل زیبا و فریبنده ای را خلق کرده است. با خرید آنلاین گل لیلیوم و رز پاسارگاد، شما بهترین و تازه ترین گل ها را هدیه خواهید داد. رز های هلندی، به خاطر داشتن عطر و بویی سر مست کننده و هم چنین دوام و ماندگاری بسیار بالا تر نسبت به سایر رز ها دارای محبوبیت بیشتری هستند. همچنین گل های لیلیوم این سبد گل نیز، با جلوه‌ای خاص، شکوه سبد را دو چندان کرده است. با سفارش اینترنتی سبد گل لیلیوم و رز پاسارگاد برای عزیزانتان مسافت ها را کم کرده و عشق و محبت را جایگزین فاصله ها کنید. و از راه دور سفیر عشق و شادی برای آن ها باشید. در این سبد زیبا به منظور آبرسانی به گل ها و افزایش دوام و ماندگاری گل ها، درون سبد، اسفنج هایی وجود دارد که به آبرسانی گل ها کمک کرده و گل ها برای مدت طولانی تر شاداب و تازه می مانند. این اسفنج ها به گونه ای در سبد قرار گرفته اند که به راحتی و از روی گل ها قابل مشاهده نبوده و ذره ای از زیبایی گل ها نخواهند کاست. بی شک این سبد گل هدیه ای مناسب برای جشن ها و مراسم خاص شماست.

جزئیات گل
ارتفاع حدودی این سبد به همراه گل 60 سانتی متر و عرض آن نیز 60 سانتی متر می باشد.این سبد گل شامل گل های لیلیوم و گل رز هلندی می باشد.
همراه این گل پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد. در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری گل
جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال گل
گل های سفارشی شما توسط راننده های گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل لیلیوم و رز پاسارگاد
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط