سبد گل پلاتینوم

سبد گل پلاتینوم

سبد گل پلاتینوم

از $‎33.95
موجودی: موجود
Next day delivery

این سبد گل زیبا شامل گل های لیلیوم، آنتریوم و رز می باشد که درون اسفنج مخصوص در سبد قرار می گیرند. این اسفنج ها عمل آبرسانی به گل ها را انجام داده و گل ها در تمام مدتی که درون سبد هستند با تغذیه از آب، تازه و شاداب خواهند ماند. گل های زیبای لیلیوم و آنتریوم از گل های محبوب در صنعت گل آرایی هستند که ظاهری لوکس به سبد گل می دهند. هم چنین با دارا بودن عطر و رایحه ای خوش ، بویی رویایی و سرمست کننده به فضا می بخشند. این سبد گل زیبا برای مراسم افتتاحیه، مراسم ازدواج و نامزدی، هدیه برای سالگرد ازدواج و یا تشکر و قدردانی و یا تبریک منزل جدید و یا محل کار جدید، بسیار مناسب بوده و از سوی گل فروشی آنلاین گل بازار پیشنهاد می شود. شما می توانید با سفارش اینترنتی سبد گل پلانتیوم عزیزانتان را از راه دور سورپرایز و خوشحال کنید. عطر و بوی سرمست کننده ی این سبد گل، روح بخش جان بوده و عطر و رایحه ی خوش آن، نوازش بخش جان و دل عزیزان شما خواهد بود.

جزئیات گل
ارتفاع حدودی این سبد گل 70 سانتی متر و عرض آن 40 سانتی متر است.
این سبد شامل گل های رز، لیلیوم و انتریوم می باشد.
همراه این گل پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد. در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری گل
جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال گل
گل های سفارشی شما توسط راننده های گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل پلاتینوم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط