سبد گل یگانه

سبد گل یگانه

سبد گل یگانه

از $‎26.95
موجودی: موجود
Next day delivery

سبد گل یگانه شامل یک سبد گل زیبا و قشنگ می باشد که از گل های زیبا و فاخر آنتریوم، لیلیوم و گل های رز قرمز هلندی تشکیل شده است. شما با خرید گل فوق تمامی این گل های زیبا و خوش عطر و بو را به عزیزانتان هدیه خواهید کرد. تیم گل آرایی گل بازار، این گل های با طراوت و دوست داشتنی را با هنرمندی هر چه تمام تر طراحی کرده تا لبخند شادی را بر لبان عزیزان شما نشانده و آنها را شاد و خوشحال نماید. در طراحی این سبد زیبا از اسفنج های مخصوصی استفاده شده که وظیفه آبرسانی گل ها را بر عهده داشته و در تمام مدت زمانی که گل ها در درون سبد قرار دارند از آب اسفنج تغذیه می کنند. بنابراین گل ها مدت زمانی که در سبد هستند، تر و تازه مانده و شادابی خود را بیشتر حفظ خواهند کرد. با خرید سبد گل یگانه شما این امکان را دارید تا عزیزانتان را در روزی مخصوص شاد و سورپرایز نمایید. به خاطر داشته باشید که رزهای به کار رفته در این سبد، رزهای هلندی هستند. گل رز هلندی به واسطه داشتن طول عمر بالا و شادابی و زیبایی سحر انگیز طرفداران بیشتری دارد. شما با خرید سبد گل یگانه، رزهای هلندی زیبایی را به همراه گل های فاخر و زیبای لیلیوم و آنتریوم به دست عزیزانتان می رسانید. این گل مناسب برای خواستگاری، تبریک نامزدی،تبریک عروسی،تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات
ارتفاع این سبد به همراه گل 65 سانتی متر و عرض آن 50 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های رز، آنتریوم و لیلیوم می باشد.
همراه این سبد گل پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری
جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال
گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل یگانه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط