گلدان رز و مریم

گلدان رز و مریم

گلدان رز و مریم

از $‎29.95
موجودی: موجود
Next day delivery

گلدان گل رز و مریم، یک گلدان زیبای شیشه ای است که گل های رز قرمز هلندی و گل مریم را در خود جای داده است. رزهای این گلدان از جنس رزهای مرغوب و اصیل هلندی است که به دلیل طراوت و شادابی زیاد، عمر طولانی تر و ماندگاری بالاتر و هم چنین به دلیل داشتن عطر و بویی سرمست کننده، طرفدارن بی شماری دارند. کمتر کسی است که از عطر و بوی جادویی گل های مریم سرمست نشده باشد. اگر می خواهید، محل کار و یا محیط منزل را عطر آگین کنید پیشنهاد ما به شما خرید آنلاین گلدان گل رز و مریم است که  ترکیب رنگ قرمز و سفید به کار رفته در این گلدان گل، زیبایی چشمگیری به فضای خانه می بخشد. همواره سرخی گل رز  یادآور عشق و سپیدی و گل های مریم نشانگر پاکی و خلوص نیت هستند که درنتیجه این گلدان را به سمبلی برای عشق و پاکی تبدیل کرده است؛ بنابراین اگر در جستجوی گلدانی هستید که هم بیانگر عشق شما باشد و هم نشان دهنده خلوص نیت و پاکی احساس شما، سفارش آنلاین گلدان گل رز و مریم بهترین انتخاب برای شماست. این گلدان مناسب برای روز ولنتاین، سورپرایز تولد و مخصوصا برای روز مادر و روز پدر و حتی خواستگاری است. شما با ارسال این گلدان گل برای عزیزانتان، شادی و عشق را چاشنی لحظات عمر عزیزانتان می کنید.

جزئیات گل
ارتفاع حدودی این گلدان گل 65 سانتی متر و عرض آن 20 سانتی متر می باشد .
این گلدان گل شامل یک گلدان شیشه ای و گل های رز قرمز هلندی و گل مریم می باشد.
همراه این گل پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد. در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری گل
گلدان را از آب پر کنید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد . سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال گل
گل های سفارشی شما توسط راننده های گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

اطلاعات بیشتر
ضد آلرژی خیر
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان رز و مریم
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط